PostHeaderIcon Cadouri muzicale de Valentine’s Day la Boem Club

Boem Club, prima scoala de muzica din Bucuresti care se adreseaza amatorilor si iubitorilor de muzica, indiferent de varsta, vine in intampinarea tuturor celor care doresc sa ofere un cadou special de Ziua Indragostitilor.

Astfel, in perioada 9-14 februarie 2012, Boem Club ofera un discount de 10% celor care achizitioneaza pachete cu lectii de muzica. Cei interesati pot alege intre cursurile de pian, chitara, canto, vioara, violoncel si educatie muzicala pentru prescolari. Toate cursurile de muzica de la Boem Club sunt individuale si personalizate in functie de preferintele si abilitatile muzicale ale cursantilor. Lectiile se desfasoara intr-un ambient placut, sub indumarea unor profesori absolventi de Conservator, care au experienta pedagogica atat cu copii, cat si cu adultii.

Indiferent ca este vorba de acorduri de muzica clasica, pop, rock, jazz, blues, profesorii Boem Club vor face o experienta din fiecare lectie de muzica, astfel incat cei care trec pragul Boem Club sa fie multumiti de rezultatele obtinute si sa patrunda in tainele muzicii cu dreptul.
Pentru ca experienta acumulata la lectiile de muzica sa nu fie una pur teoretica, Boem Club organizeaza periodic spectacole, concerte si auditii la care cursantii au ocazia sa faca o demonstratie a talentului lor si a informatiilor acumulate la cursuri, in fata prietenilor, a familiei si a tuturor celor care vin sa ii asculte cantand.

Pentru a beneficia de discount-ul oferit, cei interesati se pot inscrie telefonic, la nr 0735 641 594 sau pot trimite un e-mail la adresa office@boemclub.ro.

“Am initiat aceasta campanie de discount-uri cu ocazia diferitelor sarbatori:  Ziua Copilului, Sfantul Nicoale, Ziua Indragostitilor, pentru ca ne dorim sa aducem aproape de muzica toate categoriile de persoane, indiferent de varsta, si sa facilitam accesul la arta si muzica pentru un numar cat mai mare de cursanti. De altfel, misiunea Boem Club este ca prin activitatea educational-culturala pe care o intreprinde sa ajute la cresterea calitatii vietii oamenilor din Bucuresti.”Claudia ATANASOAE, General Manager, Boem Club

Despre Boem Club
Boem Club este prima scoala particulara de muzica din Bucuresti care ofera cursuri individuale si personalizate de muzica, tuturor celor care isi doresc sa invete sa cante, indiferent de varsta sau de genul muzical preferat.
In acest moment, Boem Club are doua sedii: Sediul Alba-Iulia, situat in Str. Negoiu, nr.11, sector 3, si Sediul Razoare, situat in Str. Sergent Nutu Ioan, nr.25, sector 5.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Categories
Links: