PostHeaderIcon Tabara de Muzica Boem Club

Tabara de vara Boem Club

 

Tabara de Muzica (Bran, August, 2015)

Program: 2-15 August, Saptamanal

Varste: 7-17 ani (se lucreaza pe grupe de varsta)

 Pret/Saptamana: 1500 lei

 Pian, Chitara, Vioara, Canto

 

Va oferim o lectie gratuita la Scoala de Vara, anterior desfasurarii  taberei!

 

*Nu este necesara pregatire muzicala anterioara.

 

Ce include tabara:

  • 15 ore de activitati muzicale  distractive (vioara,  chitara, pian, canto),  sustinute de catre profesionisti
  • 6 ore de activitati de dezvoltare muzicala
  • 1 ora  de dictie
  • 1 ora de miscare scenica
  • 1 ora recunoastere de  genuri muzicale
  • 1 ora recunoastere de instrumente muzicale
  • 1 concurs de ritm si un concurs pe teme  muzicale
  • ambient placut
  • cazare 6 nopti la pensiune de 3 stele si 3 mese + 1 gustare/zi monitorizarea unui adult pentru circa 4 copii transport cu autocarul dus-intors, cu plecare din Bucuresti

Mai multe detalii despre Tabara de Muzica Boem Club (http://www.boemclub.ro/Tabara_de_muzica_Boem_Club_2015.pdf)

 

Contact: E-mail: denisa.petrean@boemclub.ro; Tel: 0768 300 396

 

Despre Boem Club

Scoala de Muzica Boem Club a fost infiintata in anul 2009, din dorinta de a oferi tuturor iubitorilor si amatorilor de muzica din Bucuresti posibilitatea de a invata sa cante la un instrument preferat sau cu vocea.

Scoala de Muzica Boem Club este in prezent cea mai mare scoala privata de muzica din Romania, oferind in limba romana sau in limba engleza, lectii de muzica individuale sau de grup premium, la pian, chitara, vioara, violoncel, percutie, saxofon, clarinet, oboi, flaut, block flute si canto, atat pentru copii, cat si pentru adulti.

In prezent, Boem Club are trei sedii, in trei zone importante ale Capitalei (zona Dorobanti, zona Piata Alba-Iulia – B-dul Decebal si zona Razoare) si dispune de o echipa tanara, formata din aproximativ 35 de profesori, toti absolventi de Conservator, buni pedagogi si profesionisti, dedicati meseriei lor si deschisi catre toate genurile muzicale.

 

 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Categories
Links: