PostHeaderIcon Saptamana copiilor la Scoala de Muzica Boem Club!

lectii de muzica 1 iunie la Scoala de Muzica Boem Club

In perioada 1-7 Iunie 2014, Scoala de Muzica Boem Club organizeaza “Saptamana copiilor”, un program dedicat copiilor, prin intermediul caruia parintii sunt invitati sa asiste la 1-2 lectii de instrument/canto ale copiilor lor.

“Saptamana copiilor” este un proiect care are in vedere sustinerea copiilor in activitatea lor muzicala, sprijinind progresele acestora in plan artistic, precum si dezvoltarea creativitatii in plan muzical.

Parintii pot asista la lectiile de muzica ale copiilor, fie ca sunt lectii individuale sau de grup, la oricare din cele 3 sedii ale Scolii de Muzica Boem Club.

Mai multe informatii la receptia sediului de care apartineti:

Sediul Boem Club Alba-Iulia – 0735 641 594; albaiulia@boemclub.ro

Sediul Boem Club Razoare – 0760 689 422; razoare@boemclub.ro

Sediul Boem Club Dorobanti – 0761 786 601; dorobanti@boemclub.ro

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Categories
Links: