PostHeaderIcon Mos Nicolae aduce reduceri la lectiile de muzica ale Boem Club

Boem Club vine in intampinarea tuturor celor care doresc sa ofere un cadou special de Mos Nicolae, prin acordarea unui discount de 10% la achizitionarea unui pachet de lectii de muzica, tuturor celor care se inscriu pe data de 6 decembrie 2011.
Toti iubitorii si amatorii de muzica, indiferent de varsta sau de nivelul de pregatire muzicala pot alege intre: lectii de pian, lectii de chitara, lectii de canto, lectii de vioara, lectiile de violoncel, precum si lectii de educatie muzicala pentru prescolari. Toate cursurile de la Boem Club
sunt individuale si personalizate in functie de abilitatile fiecarui cursant in parte. De asemenea, cursantii care opteaza pentru unul dintre pachetele cu lectii de muzica de la Boem Club pot avea oportunitatea de a participa gratuit, in fiecare saptamana la un curs de teoria si istoria muzicii.

Pentru ca muzica innobileaza si dezvolta sensibilitatea si creativitatea, consideram ca lectiile de muzica sunt un dar deosebit pentru cei dragi, fie copii sau adulti.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Categories
Links: